Co s tim? 1/35

Gallery finished models
Petr Šádek
Příspěvky: 8
Registrován: 15 lis 2011, 18:39

Co s tim? 1/35

Příspěvek od Petr Šádek »

Jsem zvědavý na váš názor ohledně tohoto dia, je to moje první dio, první práce s olejovkama, první teren a první figury.
Přílohy
IMG_6055.JPG
IMG_6054.JPG
IMG_6051.JPG
IMG_6048.JPG
IMG_6046.JPG
IMG_6040.JPG
Uživatelský avatar
markus1152
Příspěvky: 336
Registrován: 22 pro 2011, 21:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Co s tim? 1/35

Příspěvek od markus1152 »

nuž čo ti ja viem. ak som to pochopil správne akože prechádzal drevený most a ten sa pod ním prepadol ? technika kolesová aj pásová ma schopnosť prechádzať cez zákopy ( napr T-815 8x8 ak si dobre pamatám mala možnosť prejsť 1,5m).tu by sa tank zaboril predkom a hlavnou šktrol cestu.a neostal by tak vo vzduchu. tá guča pri potoku je čo ?? tank je velmi čistý-aspoň sadze od výfuku.postavené je to pekne len to upraviť.
INTRUDER/PROWLER hotovo:zásoba 6:10
Uživatelský avatar
diamond
Příspěvky: 279
Registrován: 16 led 2012, 21:34
Bydliště: Kósek vod štatlu :)

Re: Co s tim? 1/35

Příspěvek od diamond »

Mě se to vcelku líbí. Jen jak psal kolega Markus, ta pozice toho Panthera je nějaká divná ;)
Ta koule, to je strom? Jestli jo, dej ho radši pryč, nebo vyměň. Mrkni co dělá třeba "Model scene". Mají stromečky moc povedený a za slušný peníze.
Já bych ještě vyměnil ty gumový pásy za článkový. Když je Panther takhle ve "vzduchu" vypadaj prostě gumově ;)
Já nemám ale moc co radit, páč jsem totální amatér a samouk :D :D :D
Petr Šádek
Příspěvky: 8
Registrován: 15 lis 2011, 18:39

Re: Co s tim? 1/35

Příspěvek od Petr Šádek »

No ta koule je strom, z kterýho po vytvoření jsem byl nadšenej, ale postupem času jsem ho shledal nejslabšim článkem.... Poraďte mi pls, jak upravit polohu Panthera, článkový pásy by to chtělo, ale teď už je nebudu měnit...
Uživatelský avatar
diamond
Příspěvky: 279
Registrován: 16 led 2012, 21:34
Bydliště: Kósek vod štatlu :)

Re: Co s tim? 1/35

Příspěvek od diamond »

Připadá mi, že je Panther ze tří čtvrtin nad mostkem a vtom případě by se převážil asi zpět na pásy. Možná je to ale fotkou. Jak psal kolega Markus, pokud by most nevydržel váhu tanku, tak ten by se nejspíš propadl předkem a opřel laufem o vozovku.
Důležitý je ale, aby se to líbilo především tobě a měl radost z dokončené práce. Vždyť modelařina je především relax ;) :)
Petr Šádek
Příspěvky: 8
Registrován: 15 lis 2011, 18:39

Re: Co s tim? 1/35

Příspěvek od Petr Šádek »

Je pravda, že v téhle poloze by se nejspíš převážil zpět, teď už s tim nebudu nic dělat.... Jinak dík za kladné ohlasy
Uživatelský avatar
markus1152
Příspěvky: 336
Registrován: 22 pro 2011, 21:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Co s tim? 1/35

Příspěvek od markus1152 »

ja by som povedal že to nechaj tak.prípadná oprava by nemusela vyjsť a skor by si mohol stratiť chuť na daľšie stavby. (poznám to). napr. ak by si to chcel nechať v tejto polohe mal by si zmeniť polohu kolies pretože su uchytené na torznej tyči. radšej si zober poučenie dobudúcna -študovať podklady a spýtaj sa nás- viac hláv viac rozumu (neplatí na parlament :-)
INTRUDER/PROWLER hotovo:zásoba 6:10
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Galerie“