P V3S SUEZ-M 1/72

Gallery finished models
Uživatelský avatar
Laco Nagy
Příspěvky: 510
Registrován: 23 pro 2011, 09:22

P V3S SUEZ-M 1/72

Příspěvek od Laco Nagy »

Model spúšťacieho zdroja na podvozku "vétriesky". Je to čiastočne skreč (kabína, nadstavba) s využitím dielov z modelu hasičskej V3S od Editions Atlas.
Pôvodne som chcel použiť aj kabínu, ale pri opaľovaní farby sa mi zdeformovala, tak som siahol po kabínke vlastnej výroby.
DSCN8727.JPG
DSCN8728.JPG
DSCN8729.JPG
DSCN8731.JPG
DSCN8732.JPG
DSCN8733.JPG
Ešte som k tomu skúsil urobiť jednoduchú (5 minutovú) podložku.
Přílohy
DSCN8744.JPG
DSCN8745.JPG
DSCN8746.JPG
Uživatelský avatar
klimeji
Příspěvky: 700
Registrován: 26 črc 2012, 16:15
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: P V3S SUEZ-M 1/72

Příspěvek od klimeji »

Patina nějaká bude? Třeba aspoň kola by si to zasloužila...
Fotit takovéto mrňousky není žádný med, některé fotky jsou málo vypovídající (první a pak s tou podložkou - nevhodné světlo)

Jinak teda skrečnutá kabina na V3S - klobouk dolů, stavebně to vypadá zmáknuté fakt perfektně.
Jirka Klimek, architekt :-)
________________
Všechno, co píšu v příspěvcích, jsou mé názory, založené na vlastních zkušenostech a pohledu na věc. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím naděláte.
CH.E.Winchester, M.A.S.H. píše:Je nezvratitelným nárokem každé lidské bytosti udělat ze sebe vola."
můj stůl a moje zaměstnání
Uživatelský avatar
Laco Nagy
Příspěvky: 510
Registrován: 23 pro 2011, 09:22

Re: P V3S SUEZ-M 1/72

Příspěvek od Laco Nagy »

Ďakujem!
O tom nedostatku s patinou na kolesách viem - neodvážil som sa ich patinovať, lebo sú z gumy.
Rumcajs
Příspěvky: 8
Registrován: 05 črc 2012, 08:19

Re: P V3S SUEZ-M 1/72

Příspěvek od Rumcajs »

S patinou bych to vyřešil pomocí "šminků" od Tamky.Míchneš si co chceš a vypadá to bezva,a kór na pneumatiky.Šminky se chytnou i na gumu,rozhodně to vyzkoušej,je to ten nejjednoduší způsob,Jinak krásná ventra...
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Galerie“