M1A1 Abrams 1/72 Trumpeter

Gallery finished models
Uživatelský avatar
Ján Paulik
Příspěvky: 234
Registrován: 11 úno 2013, 16:41

M1A1 Abrams 1/72 Trumpeter

Příspěvek od Ján Paulik »

Cca po roku a pol dokončený abrams. Čistá krabička, antény z metly :D Techniku nestaviam skoro vôbec takže lepšie to zatial neviem no som rád že som po dlhom čase dokončil aspon nejaký model :)))

Farby som použil komplet Mr. Paint....
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Obrázek
IPMS-KPM-Tatranskí Orli
Plastic Session 2013
Všetky moje dokončené modely

"Oni nechápu, že je v tom omnoho viac než obliecť sa ako vojak a ísť strieľať po ľuďoch,
je to životný štýl, je to o disciplíne, o priateľstve.
A že čo to robím? Hrám sa na vojaka, ale oni to nechápu..."

-Ján Paulik-
Former member of the
C/1-87 INF 10MD(SK)
Uživatelský avatar
klimeji
Příspěvky: 700
Registrován: 26 črc 2012, 16:15
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: M1A1 Abrams 1/72 Trumpeter

Příspěvek od klimeji »

Dvaasedmdesátková technika v jednobarevné kamo je docela oříšek. Je to pěkně postaveno, ale asi bych to nenazval hotovým, protože ta kamufláž je začátek. Sám se peru s jednobarevným Shermanem na MF...
Absolvoval jsem fajn workshop ohledně black&white techniky nástřiku kamufláží - vytvoření kontrastů světla a stínu pomocí černé a bílé jako podkladních barev pod rozumně transparentně nastříkanou kamo. Tato ostře lomená mašina by na to byla jako stvořená. Věřím, že máš radost z dokončeného modelu a taky věřím, že na živo může vypadat líp (foťák kolikrát kontrasty utlumí), ale asi bych s tím zkusil ještě něco udělat - modulovat, opršet, očipovat... Nejsem v této oblasti modelařiny zrovna povolaný komentovat, natož kritizovat, ale vím, co se mi líbí... Co se však líbí mě, nemusí se líbit jiným.
Všechno ber jako přátelský komentář pěkného modelu ;-)
Jirka Klimek, architekt :-)
________________
Všechno, co píšu v příspěvcích, jsou mé názory, založené na vlastních zkušenostech a pohledu na věc. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím naděláte.
CH.E.Winchester, M.A.S.H. píše:Je nezvratitelným nárokem každé lidské bytosti udělat ze sebe vola."
můj stůl a moje zaměstnání
Uživatelský avatar
Ján Paulik
Příspěvky: 234
Registrován: 11 úno 2013, 16:41

Re: M1A1 Abrams 1/72 Trumpeter

Příspěvek od Ján Paulik »

klimeji píše:Dvaasedmdesátková technika v jednobarevné kamo je docela oříšek. Je to pěkně postaveno, ale asi bych to nenazval hotovým, protože ta kamufláž je začátek. Sám se peru s jednobarevným Shermanem na MF...
Absolvoval jsem fajn workshop ohledně black&white techniky nástřiku kamufláží - vytvoření kontrastů světla a stínu pomocí černé a bílé jako podkladních barev pod rozumně transparentně nastříkanou kamo. Tato ostře lomená mašina by na to byla jako stvořená. Věřím, že máš radost z dokončeného modelu a taky věřím, že na živo může vypadat líp (foťák kolikrát kontrasty utlumí), ale asi bych s tím zkusil ještě něco udělat - modulovat, opršet, očipovat... Nejsem v této oblasti modelařiny zrovna povolaný komentovat, natož kritizovat, ale vím, co se mi líbí... Co se však líbí mě, nemusí se líbit jiným.
Všechno ber jako přátelský komentář pěkného modelu ;-)
Jo v pohode presne viem o čom hovoríš, tiež by som to tak rád ale proste toto som si spatlal takto pre radosť. Niesom technikár čiže by ma to stálo trochu úsila naštudovať si čo a jak a postupovať pomalšie čo sa mi nechcelo priznám sa. Takto som sa trochu naštartoval do dalšej práce po dlhom čase. :)
Obrázek
IPMS-KPM-Tatranskí Orli
Plastic Session 2013
Všetky moje dokončené modely

"Oni nechápu, že je v tom omnoho viac než obliecť sa ako vojak a ísť strieľať po ľuďoch,
je to životný štýl, je to o disciplíne, o priateľstve.
A že čo to robím? Hrám sa na vojaka, ale oni to nechápu..."

-Ján Paulik-
Former member of the
C/1-87 INF 10MD(SK)
Uživatelský avatar
klimeji
Příspěvky: 700
Registrován: 26 črc 2012, 16:15
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: M1A1 Abrams 1/72 Trumpeter

Příspěvek od klimeji »

Jako model pro restart to beru, může čekat ve vitríně, až si budeš chtít na technice něco vyzkoušet ;-)
Jirka Klimek, architekt :-)
________________
Všechno, co píšu v příspěvcích, jsou mé názory, založené na vlastních zkušenostech a pohledu na věc. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím naděláte.
CH.E.Winchester, M.A.S.H. píše:Je nezvratitelným nárokem každé lidské bytosti udělat ze sebe vola."
můj stůl a moje zaměstnání
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Galerie“