Hillman Tilly 1/76 rezin

Gallery finished models
Uživatelský avatar
Laco Nagy
Příspěvky: 510
Registrován: 23 pro 2011, 09:22

Hillman Tilly 1/76 rezin

Příspěvek od Laco Nagy »

Pred necelým rokom som tu: http://forum.modelarovo.cz/viewtopic.php?f=50&t=456 predstavil kovový model britského vojenského pickup-u, ktorý som si dal naklonovať z rezinu, aby som si ho ľahšie postavil. Tu je výsledok:
Přílohy
DSCN8921.jpg
DSCN8922.jpg
DSCN8923.jpg
DSCN8924.jpg
DSCN8926.jpg
DSCN8927.jpg
Pozor na neschopných - sú schopní všetkého!
Pojistovak
Administrátor
Příspěvky: 3582
Registrován: 15 říj 2011, 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Hillman Tilly 1/76 rezin

Příspěvek od Pojistovak »

Jestli je to z toho resinu co mám doma tak je to moc hezky uděláno. Fotky ze stavby by nebyly?
Uživatelský avatar
klimeji
Příspěvky: 700
Registrován: 26 črc 2012, 16:15
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hillman Tilly 1/76 rezin

Příspěvek od klimeji »

To je špunt! A pěkně udělaný.
Jirka Klimek, architekt :-)
________________
Všechno, co píšu v příspěvcích, jsou mé názory, založené na vlastních zkušenostech a pohledu na věc. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím naděláte.
CH.E.Winchester, M.A.S.H. píše:Je nezvratitelným nárokem každé lidské bytosti udělat ze sebe vola."
můj stůl a moje zaměstnání
Uživatelský avatar
Laco Nagy
Příspěvky: 510
Registrován: 23 pro 2011, 09:22

Re: Hillman Tilly 1/76 rezin

Příspěvek od Laco Nagy »

Ahoj! Díky sa pochvaly.
Ano Patriku, je to z toho rezinu, čo píšeš. Fotky zo stavby nemám, lebo tá stavba šla ráz na ráz a než by som niečo odfotil, už bolo hotovo :)
Jediné, čo som na tom rezine upravil bolo, že som oddelil predný nárazník, odbrúsil ten plný prechod a urobil nový nárazník. Okrem toho som doplnil zrkadlá a na zadné čelo tie odstávajúce dve výstuhy po bokoch. Dekály sú zbytky z Airfix letištného setu a F/II je maľované rukou.
Pozor na neschopných - sú schopní všetkého!
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Galerie“