Akrylové barvy

Painst and varnishes, airbrush guns
stepik456
Příspěvky: 39
Registrován: 17 lis 2014, 22:00

Akrylové barvy

Příspěvek od stepik456 »

Ahoj kluci, po 6 letech jsem se vratil k modelařine bylo mi tehdy 12 a nevěděl jsem o modelech nic hen lepit a barvyt. Teď je studuji ard a fostal jsem se k barvám. Mám hromady statých humbrolek a revelek ale smrdí jako blázen. Tak hsem ve svém oblíbeném obchodě aaamodely kouoil akrylové italerky prej hsou to přebalené valleja ale ketre? A čím je ředit? Ředím je okenou xD vallejo ředidlo neděla a v aaa maj ředidlo jenomnod bilka myskim a co dat pod ně? Surf? Nebo humbrolku či akryl tamik co drží i na holém plastu. Daj se míchat s tamyi? Mam asi 4. Sorry kluci začínám znova na ostto. :)
Uživatelský avatar
klimeji
Příspěvky: 700
Registrován: 26 črc 2012, 16:15
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Akrylové barvy

Příspěvek od klimeji »

Pokud vím, tak Vallejo se ředí třeba vodou (aspoň mě na drobnosti na štětec to bohatě stačí). Víc Ti neporadím, sám používám akrylové Tamiye a lihové Agamy.
A asi si, prosím Tě, sežeň novou klávesnici; přelouskat Tvůj příspěvek dá docela zabrat... ;-)
Jirka Klimek, architekt :-)
________________
Všechno, co píšu v příspěvcích, jsou mé názory, založené na vlastních zkušenostech a pohledu na věc. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím naděláte.
CH.E.Winchester, M.A.S.H. píše:Je nezvratitelným nárokem každé lidské bytosti udělat ze sebe vola."
můj stůl a moje zaměstnání
stepik456
Příspěvky: 39
Registrován: 17 lis 2014, 22:00

Re: Akrylové barvy

Příspěvek od stepik456 »

Promiň psal jsem jsem to na mobilu a k tomu v rukavicich při čekání na vlak :) děkuju je to tady lepší než na model foru. Hale ale co to. Neni třeba lepší koupit si třeba tamyacke ředidlo nebo se man vysrat na italerku a jit do tamky? :/ kdybych věděl že se to dá míchat tak by mi to bylo jedno
Ostravak
Administrátor
Příspěvky: 3582
Registrován: 15 říj 2011, 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Akrylové barvy

Příspěvek od Ostravak »

Vallejo jsem ředil vodou, ale přešel na ten jejich čistič. Barva pak funguje líp. I na štětci, i v pistoli.
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Barvy a laky, stříkací pistole, stříkání“