1/35, Sd.Kfz. 222, Tamiya

Uživatelský avatar
Jarek S.
Příspěvky: 2216
Registrován: 20 úno 2012, 11:05

1/35, Sd.Kfz. 222, Tamiya

Příspěvek od Jarek S. »

Takový klubový hec, který sem lepil převažně, když sem chtěl odreagovat.
Přílohy
IMG_2310.JPG
IMG_2308.JPG
IMG_2307.JPG
IMG_2306.JPG
IMG_2305.JPG
IMG_2304.JPG
Uživatelský avatar
Skřivan
Příspěvky: 2667
Registrován: 07 úno 2012, 13:23
Bydliště: Popůvky pod VC Brůna
Kontaktovat uživatele:

Re: 1/35, Sd.Kfz. 222, Tamiya

Příspěvek od Skřivan »

=D> =D>
Daniel Křivánek
Na modelech mám drobné nedostatky, které oborníky dráždí, ale laik si jich ani nevšimne.
„Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.“
8-)
Obrázek
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Galerie“