MiG-21R 2101, LERAN, 1/72

Roman“Travis”Henych
Příspěvky: 239
Registrován: 24 kvě 2021, 08:17

MiG-21R 2101, LERAN, 1/72

Příspěvek od Roman“Travis”Henych »

eRko se pomalu rodí, myslím, že LERAN kamufláž mu bude slušet. Podoba modelu je někde mezi roky 1972-85. Model je Eduard MiG-21R, obtisky Ciro models p. Janouška. Kamo stříkám na stříbrný povrch a vrstvu Heavy chippingu a následné opotřebení budu škrábat.něco už drobně na modelu je, vzniklo to při sundávání kabuki a vypadá to docela dobře, asi ta místa nechám jak jsou.
Přílohy
IMG_9805.jpeg
IMG_9804.jpeg
IMG_9803.jpeg
IMG_9795.jpeg
IMG_9794.jpeg
Uživatelský avatar
Olda Homola
Příspěvky: 2747
Registrován: 23 pro 2011, 11:36

Re: MiG-21R 2101, LERAN, 1/72

Příspěvek od Olda Homola »

Paráda! =D>
taky je ve výhledu, až bude limitka venku.
Co jsi použil za odstíny?
2026:
1. Morane M.S.406C-1

Obrázek
Roman“Travis”Henych
Příspěvky: 239
Registrován: 24 kvě 2021, 08:17

Re: MiG-21R 2101, LERAN, 1/72

Příspěvek od Roman“Travis”Henych »

Ahoj Oldo, děkuji. Odstíny jsou Gunze C 302 zelená a 116 RLM 66 černošedą. Návod sice nabádá k domíchání, ale s mým podělaným barvocitem jsem se na to vykvajznul, jen bych to zkazil.
Uživatelský avatar
Olda Homola
Příspěvky: 2747
Registrován: 23 pro 2011, 11:36

Re: MiG-21R 2101, LERAN, 1/72

Příspěvek od Olda Homola »

Díky.
Budu se inspirovat.
2026:
1. Morane M.S.406C-1

Obrázek
Roman“Travis”Henych
Příspěvky: 239
Registrován: 24 kvě 2021, 08:17

Re: MiG-21R 2101, LERAN, 1/72

Příspěvek od Roman“Travis”Henych »

Pokračuji.
Přílohy
IMG_9871.jpeg
IMG_9870.jpeg
IMG_9869.jpeg
Michal Vyparina
Příspěvky: 1593
Registrován: 01 led 2021, 16:44

Re: MiG-21R 2101, LERAN, 1/72

Příspěvek od Michal Vyparina »

Hodně divoká kamufláž. Každopádně se mi to líbí.
"Věřím v Boha a své pistole." - škpt. Václav Morávek
"Deus vult!" - pokřik křižáků před bojem s nevěřícími
"Jdi, poutníče, a zvěstuj Lakedaimonským
že my tu mrtvi ležíme, jak zákony kázaly nám." - epitaf mrtvým hrdinům Sparty po bitvě u Thermopyl
Uživatelský avatar
Olda Homola
Příspěvky: 2747
Registrován: 23 pro 2011, 11:36

Re: MiG-21R 2101, LERAN, 1/72

Příspěvek od Olda Homola »

Koukám, že jsi to zase udělal "po svém" :grin:
A povedlo se! [-o<
2026:
1. Morane M.S.406C-1

Obrázek
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Stavby“