Zásoby modelov

Discussions about aircraft
Uživatelský avatar
diamond
Příspěvky: 279
Registrován: 16 led 2012, 21:34
Bydliště: Kósek vod štatlu :)

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od diamond »

pojistovak píše:Já to spíše rozprodávám.-)
Já jsem furt ještě ve fázi nakupování :)))
Michael Skočil
Příspěvky: 287
Registrován: 25 říj 2011, 06:20
Bydliště: Rokycany

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Michael Skočil »

Mám toho na dva životy. Fotit to nebudu, strávil bych s tím tak dva dny. :) Možná, že mám jedno první místo. Asi tak 50% rozestavěno. :)
Uživatelský avatar
diamond
Příspěvky: 279
Registrován: 16 led 2012, 21:34
Bydliště: Kósek vod štatlu :)

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od diamond »

Já striktně dodržuju pravidlo jednoho, maximálně dvou rozestavěných modelů. Dorazím a teprv začnu druhej. Ještě tak do doby cca před šesti lety jsem ani nic nekupoval do zásoby. Koupil jsem model, postavil a pak teprv kupoval další. Málo kdy jsem měl doma víc než jeden kus. Pak se to ale nějak zvrhlo :mrgreen:
Michael Skočil
Příspěvky: 287
Registrován: 25 říj 2011, 06:20
Bydliště: Rokycany

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Michael Skočil »

To já chtěl dřív taky. Mám to ale v různých stádiích, tak si můžu vybrat co mě zrovna baví. Asi jsem to s tím rozestavěno přehnal 50% to není - tak 20% :) Na stole teď točím 6 kousků. Vždycky na každém udělám kousek. Moc to nepřibývá, ale něco přece :)
Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 207
Registrován: 21 srp 2012, 14:36

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Merlin »

Ja kombinujem jednu stavebnicu v meritku 1/72 s jednou 1/144. Snazim sa veci dotiahnut do konca, nemam rad vela rozostavanej prace. Dokonca si davam na niektore modely "deadline" :D
Zabudnite na dokonalosť, zoberte kus plastiku a vdýchnite mu život...
Aspon
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2011, 22:19

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Aspon »

je to v pytli, nemám to skoro kam dávat :D a to sou na cestě další 4 kousky....z toho moje první 1/32.... :twisted:
Přílohy
DSC_0963a.jpg
Uživatelský avatar
klimeji
Příspěvky: 700
Registrován: 26 črc 2012, 16:15
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od klimeji »

Tak to, Merline, zasloužíš metál! Já toho nemám v zásobě extra moc, ale jak jsem tu ukázal, rozdělaného toho mám hromadu a zítra na E-Dayi zásoby ještě rozšířím. Ačkoli jsem si též dal ultimátum, že dokud nedokopu ty rozdělané, nezačnu nový. Maximálně si na plánovaný patlák v půlce října vezmu nějakého Spita jako rychlovku.
A taky už to nemám kam dávat, ale to je způsobeno špatnou organizací ve skříni; to se dá napravit.
Jirka Klimek, architekt :-)
________________
Všechno, co píšu v příspěvcích, jsou mé názory, založené na vlastních zkušenostech a pohledu na věc. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím naděláte.
CH.E.Winchester, M.A.S.H. píše:Je nezvratitelným nárokem každé lidské bytosti udělat ze sebe vola."
můj stůl a moje zaměstnání
Uživatelský avatar
Peter Badár
Příspěvky: 320
Registrován: 20 říj 2011, 14:40
Bydliště: Spišská Nová Ves, Slovensko

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Peter Badár »

Po súťaži Plastic Session v Poprade môj kitník dosiahol hodnotu 50 modelov. :D
Tento rok:
Postavené modely: Grumann F6F-3 (1/72, Academy), Messerschmitt Bf 109 G-6/R-6/Trop (1/72, Italeri), Messerschmitt Me 163 (1/72, Academy)
Práve staviam: P-51D (1/72, Revell), Focke-Wulf Fw 190 D-9 (1/72, Airfix), Kawasaki Ki-61-I KAId (1/72, Hasegawa), Grumman TBF-1 (1/72, Academy)

„Najväčším šťastím človeka je, keď môže žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“
Honoré de Balzac

Milujem ťa Rainbow Dash.
Uživatelský avatar
kowalski
Příspěvky: 15
Registrován: 18 říj 2012, 18:17
Bydliště: v práci :(

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od kowalski »

Tady na fotce je můj oficiální kitník (dalších asi 10 kusů mám u rodičů na půdě).
Přílohy
kitnik.jpg
marbr
Příspěvky: 1
Registrován: 27 říj 2012, 21:53

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od marbr »

Tady je můj kitník 1/72 rour, co jsem nashromáždil za posledních 5 let poté co jsem definitivně praštil s WWII.
Přílohy
stock 2012.jpg
Když vrtuli, tak APU nebo RAT.
Pojistovak
Administrátor
Příspěvky: 3582
Registrován: 15 říj 2011, 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Pojistovak »

J8 to všechno vzal, zabalil do pěti beden, šoupl na skříň a zapoměl že tam něco mám.
A mám klid.-))
Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 207
Registrován: 21 srp 2012, 14:36

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Merlin »

Ja mam limit cca 15 kusov v kitniku a to sa snazim viac menej dodrziavat ;)
Zabudnite na dokonalosť, zoberte kus plastiku a vdýchnite mu život...
Uživatelský avatar
Hudy
Příspěvky: 66
Registrován: 23 bře 2012, 11:32
Bydliště: Žarnovica

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Hudy »

Ja len tak skromne, za rok čo aktívne modelárčim som nazbieral týchto 5 kusov k tomu ešte 3 kusy mám rozostavané.
Přílohy
kit.JPG
Na stole: MiG-15bis 1/72 Eduard Z-42M 1/72 Hobby boss
Hotovo: Ju 87 B2 stuka 1/72 Revell F6F-5 Hellcat 1/72 Eduard Me-262 A-1a "Schwalbe"

"Podla zákonov arodynamiky by čmeliak vôbec nemal lietať. Lenže čmeliak zákony aerodynamiky nepozná, a preto lieta." Igor Sykorsky

Člen ŠTĚTEČKOVÉ GALAXIE č.47
Pojistovak
Administrátor
Příspěvky: 3582
Registrován: 15 říj 2011, 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od Pojistovak »

Taky bych chtěl mít tak malý kitník-))
Uživatelský avatar
klimeji
Příspěvky: 700
Registrován: 26 črc 2012, 16:15
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zásoby modelov

Příspěvek od klimeji »

Tak jsem udělal pořádek:
tady jsou prakticky netknuté krabice v horní části, v dolní pak ročníky Modeláře a pár drobností
_2189662.JPG
tohle už je horší část, projekty různě načnuté, nedodělané či znovu otevřené, taky je úplně dole několik archů různých vystřihovánek
_2189663.JPG
Jirka Klimek, architekt :-)
________________
Všechno, co píšu v příspěvcích, jsou mé názory, založené na vlastních zkušenostech a pohledu na věc. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím naděláte.
CH.E.Winchester, M.A.S.H. píše:Je nezvratitelným nárokem každé lidské bytosti udělat ze sebe vola."
můj stůl a moje zaměstnání
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Diskuse o letadlech“