Otvárač flaštičiek

Tools, utilities, materials
Uživatelský avatar
Ján Paulik
Příspěvky: 234
Registrován: 11 úno 2013, 16:41

Otvárač flaštičiek

Příspěvek od Ján Paulik »

Otvárač flaštičiek s farbou:
Určite sa mnohým z Vás niekedy stalo (mne vcelku často), že ste nemohli otvoriť flaštičku s farbou pretože ostal vrchnáčik prilepený farbou. Neviem či len mne ale niekedy fakt nešli vôbec otvoriť čo zhoršuje ešte aj to že flaštička je vcelku malá a nedá sa poriadne chytiť.

Nieako moc som to neriešil, nešlo otvoriť kašlal som na to, len čo keď mi bude tu farbu ozaj treba? Našiel som spôsob ako jednoducho a bez problému flaštičku otvoriť. Pri bežnom nákupe v jednom z naších hypermarketov v Poprade som našiel v stojane "všetko za euro" pomocníka na otváranie.

Vypadá to asi takto:
1.JPG


Manipulácia je jednoduchá a myslím, že nikomu netreba vysvetlovať ako to funguje, no keby predsa tak ešte jedna ilustračná fotka:
OTVARAč.JPG
Obrázek
IPMS-KPM-Tatranskí Orli
Plastic Session 2013
Všetky moje dokončené modely

"Oni nechápu, že je v tom omnoho viac než obliecť sa ako vojak a ísť strieľať po ľuďoch,
je to životný štýl, je to o disciplíne, o priateľstve.
A že čo to robím? Hrám sa na vojaka, ale oni to nechápu..."

-Ján Paulik-
Former member of the
C/1-87 INF 10MD(SK)
Uživatelský avatar
Hudy
Příspěvky: 66
Registrován: 23 bře 2012, 11:32
Bydliště: Žarnovica

Re: Otvárač flaštičiek

Příspěvek od Hudy »

To nevyzerá zle. Dobrá a hlavne lacnejšia náhrada za Mr. Cap Opener. Mne keď sa nedá otvoriť pixla tak malým plochým šroubovákom jemne nadvihujem víčko po celom obvode a potom to už ide, ale ten otvárač je určite bezpečnejšia cesta.
Na stole: MiG-15bis 1/72 Eduard Z-42M 1/72 Hobby boss
Hotovo: Ju 87 B2 stuka 1/72 Revell F6F-5 Hellcat 1/72 Eduard Me-262 A-1a "Schwalbe"

"Podla zákonov arodynamiky by čmeliak vôbec nemal lietať. Lenže čmeliak zákony aerodynamiky nepozná, a preto lieta." Igor Sykorsky

Člen ŠTĚTEČKOVÉ GALAXIE č.47
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Nářadí, pomůcky, materiály“