Novinky/New/Neu

Discussions about aircraft
Uživatelský avatar
Skřivan
Příspěvky: 2664
Registrován: 07 úno 2012, 13:23
Bydliště: Popůvky pod VC Brůna
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Skřivan »

Však to je správné :)
Daniel Křivánek
Na modelech mám drobné nedostatky, které oborníky dráždí, ale laik si jich ani nevšimne.
„Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce i rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.“
8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arest
Příspěvky: 505
Registrován: 28 lis 2011, 14:26
Bydliště: Václavovice

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Arest »

A vedle Storcha je P-47?
Uživatelský avatar
Jarek S.
Příspěvky: 2216
Registrován: 20 úno 2012, 11:05

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Jarek S. »

Jj, tipuji, že to bude to C od vrtule nebo kdo ho dělá.
Uživatelský avatar
Olda Homola
Příspěvky: 2743
Registrován: 23 pro 2011, 11:36

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Olda Homola »

Dora Wings
2026:
1. Morane M.S.406C-1

Obrázek
Uživatelský avatar
Arest
Příspěvky: 505
Registrován: 28 lis 2011, 14:26
Bydliště: Václavovice

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Arest »

Jarek S. píše: 31 kvě 2026, 10:55 Jj, tipuji, že to bude to C od vrtule nebo kdo ho dělá.
Clear Prop má logo na druhé straně. Ale původně jsem si myslel, že je to všechno něco nového od IBG. Asi zbytečné nadšení.
Uživatelský avatar
Jarek S.
Příspěvky: 2216
Registrován: 20 úno 2012, 11:05

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Jarek S. »

Ja vím.. jen sem si nemoh vzpomenout kdo to přesně dělá.. O:)
Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 549
Registrován: 11 dub 2012, 09:10

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Tom »

Vyšel poslední 4. díl "Pod křídly RAF v druhém exilu".
pod-kridly-raf-v-druhem-exilu-4-dil-20260526022352-9788075731678.jpg
Pro ty, co staví letouny československých pilotů se trochu rozšíří obzor i na brity užívané B-29, průzkumnou spitfajří devatenáctku a pár dalších éroplánů. Nebo co mají čechoslováci nějak společné s B-24D Lady be Good.
Uživatelský avatar
Olda Homola
Příspěvky: 2743
Registrován: 23 pro 2011, 11:36

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Olda Homola »

Těch aeroplánů je celá řádka :wink:
Z jiného soudku - Curtiss P-40B/C a Arma Hobby. Údajně již v létě.
Přílohy
curtiss-boxart-na-baberybe-2026.jpg
2026:
1. Morane M.S.406C-1

Obrázek
Uživatelský avatar
ujík
Příspěvky: 2410
Registrován: 18 úno 2012, 16:58
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od ujík »

No tvl, ti jedou. =D>
Uživatelský avatar
Olda Homola
Příspěvky: 2743
Registrován: 23 pro 2011, 11:36

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Olda Homola »

Jj.
A ještě výhled IBG 2027/28
Přílohy
FB_IMG_1781344775723.jpg
2026:
1. Morane M.S.406C-1

Obrázek
Uživatelský avatar
Olda Homola
Příspěvky: 2743
Registrován: 23 pro 2011, 11:36

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Olda Homola »

+ výlisky Storch
Přílohy
FB_IMG_1781345002954.jpg
FB_IMG_1781345008972.jpg
FB_IMG_1781345015360.jpg
FB_IMG_1781345021568.jpg
FB_IMG_1781345029512.jpg
FB_IMG_1781345035952.jpg
FB_IMG_1781345043440.jpg
FB_IMG_1781345049575.jpg
2026:
1. Morane M.S.406C-1

Obrázek
Uživatelský avatar
Borik
Příspěvky: 224
Registrován: 11 črc 2012, 09:09
Bydliště: Brno

CANT Z.1007bis Alcione

Příspěvek od Borik »

Chlapi, dovolil bych si dotaz model od Italeri - 1:72 CANT Z.1007bis Alcione, je nový model, nebo je to oprášený Supermodel?
Uživatelský avatar
honza z
Příspěvky: 149
Registrován: 09 úno 2014, 17:12
Bydliště: na cestách

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od honza z »

Podle Scalemates je to Supermodel
Přílohy
Výstřižek.JPG
Rozpracováno:
Spitfire Mk.Ia| Panzerkampfwagen I Ausf.B
Hotovo
Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 549
Registrován: 11 dub 2012, 09:10

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Tom »

Arma Hobby F4F-3.
První dojem: moc pěkné.
Výrobce se připravil na celou škálu odlišností jednotlivých výrobních sérií a operačního použití paluba/zem.
Svědčí o tom tři štítky kabiny, tři přední části krytu motoru, dvoje klapky motoru, dvě varianty motoru a tři varianty ostruhy s různými kolečky.
O těch podivných dílech vlevo na čirém rámečku návod skromě mlčí, ale při bližší prohlídce se z nich vyklubal montážní(?) stojánek podpírající trup a křídla.
f4f3_1.jpg
f4f3_2.jpg
f4f3_3.jpg
Michal Vyparina
Příspěvky: 1592
Registrován: 01 led 2021, 16:44

Re: Novinky/New/Neu

Příspěvek od Michal Vyparina »

Sám se na něj těším. Jde mi z Polska spolu s jinými věcmi. Jak to Poláci rychle poslali, tak to Zásilkovna dlouho dodává.
"Věřím v Boha a své pistole." - škpt. Václav Morávek
"Deus vult!" - pokřik křižáků před bojem s nevěřícími
"Jdi, poutníče, a zvěstuj Lakedaimonským
že my tu mrtvi ležíme, jak zákony kázaly nám." - epitaf mrtvým hrdinům Sparty po bitvě u Thermopyl
Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Diskuse o letadlech“