1/35, Sd.Kfz. 222, Tamiya

Uživatelský avatar
Jarek S.
Příspěvky: 2216
Registrován: 20 úno 2012, 11:05

1/35, Sd.Kfz. 222, Tamiya

Příspěvek od Jarek S. »

Takový klubový hec, který sem lepil převažně, když sem chtěl odreagovat.
Přílohy
IMG_2310.JPG
IMG_2308.JPG
IMG_2307.JPG
IMG_2306.JPG
IMG_2305.JPG
IMG_2304.JPG

Zpět na „Galerie“